Tiszakécskei Polgármesteri Hivatal

6060 Tiszakécske, Kőrösi u. 2.
Telefon: 76/542-000

ÜGYFÉLFOGADÁS

POLGÁRMESTER, ALPOLGÁRMESTER

minden csütörtök 13.00 -14.00 óra között

JEGYZŐ

minden hónap páratlan hétfőjén 13.00 – 15.00 óra között

HIVATAL

hétfő: 8.00 – 16.00 óráig
kedd: 8.00 – 12.00 óráig
szerda: nincs ügyfélfogadás
csütörtök: 13.00 – 16.00 óráig
péntek: 8.00 – 12.00 óráig

PÉNZTÁR

hétfő: 8.00 – 12.00 óráig
kedd: 8.00 – 12.00 óráig
szerda: 8.00 – 12.00 óráig
csütörtök: 8.00 – 12.00 óráig
péntek: nincs ügyfélfogadás

Név Besorolás Szobaszám Mellék Közvetlen E-mail
Tóth János POLGÁRMESTER 2. 106 542-006 polgmester@tiszakecske.hu
Petrezselyem László ALPOLGÁRMESTER 2. 106 542-006 polh@tiszakecske.hu
POLGÁRMESTERI/ALPOLGÁRMESTERI TITKÁRSÁG
Fax: 441-078
Sotusné Pozsonyi Gabriella vezető-tanácsos 2. 106 542-006 pozsonyi.gabriella@tiszakecske.hu
JEGYZŐ/ALJEGYZŐ
Gombosné dr. Lipka Klaudia jegyző 3. 109 542-009 jegyzo@tiszakecske.hu
Dombiné Horpácsi Mária aljegyző 3. 109 542-009 aljegyzo@tiszakecske.hu
JEGYZŐI TITKÁRSÁG
Major Andrea előadó 3. 109 542-009 a.major@tiszakecske.hu
HATÓSÁGI ÉS SZERVEZÉSI OSZTÁLY
Titkársági és Szervezési Csoport
Szeleczkiné Lukács Mónika főelőadó 14. 111 542-011 munkaugy@tiszakecske.hu
Vargáné Kovács Erzsébet főelőadó 22. 101 542-000 e.kovacs@tiszakecske.hu
Hatósági Csoport
Ábrahám Réka vezető-tanácsos 21. 130 542-030 r.abraham@tiszakecske.hu
Bakos József főmunkatárs 20. 114 542-014 bakos.j@tiszakecske.hu
Cseh Nikoletta vezető-tanácsos 13. 115 542-015 cseh.nikoletta@tiszakecske.hu
Józsa Béláné vezető-főtanácsos 20. 113 542-013 jozsane.agi@tiszakecske.hu
Németh Lajos vezető-főtanácsos 20. 126 542-026 nemeth.lajos@tiszakecske.hu
Tamás Zsolt vezető-főtanácsos 6. 112 542-012 tamas.zsolt@tiszakecske.hu
Tubakné Lovas Éva vezető-főtanácsos 20. 128 542-028 e.lovas@tiszakecske.hu
Szociális Csoport
Balláné Feró Magdolna vezető-főtanácsos 11. 151 542-051 ballane.f.magdolna@tiszakecske.hu
Lovas Klaudia előadó 12. 152 542-052 lovas.klaudia@tiszakecske.hu
PÉNZÜGYI OSZTÁLY
Gazdálkodási Csoport
Demeter Tamásné osztályvezető 15. 116 542-016 gazd.oszt.vez@tiszakecske.hu
Kovácsné Baranyó Edit főelőadó 7. 121 542-021 kovacsne.b@tiszakecske.hu
Nagy Andrea főelőadó 7. 117 542-017 a.nagy@tiszakecske.hu
Nagy Andrea vezető-tanácsos 7. 218 542-018 nagyandrea@tiszakecske.hu
Pesti Ildikó főelőadó 7. 122 542-022 i.pesti@tiszakecske.hu
Petrezselyemné Sipos Éva főmunkatárs 7. 120 542-020 petrezselyemne.e@tiszakecske.hu
Zobokiné Kállai Ilona főelőadó 7. 217 542-017 i.kallai@tiszakecske.hu
Adócsoport
Bagi Béla főmunkatárs 9. 119 542-019 adocsoport@tiszakecske.hu
Kovácsné Szűrszabó Krisztina előadó 9. 118 542-018 adocsoport@tiszakecske.hu
Miklós-Tóth Anita vezető-tanácsos 9. 118 542-018 adocsoport@tiszakecske.hu
Zsolnainé Csábi Edina főelőadó 9. 119 542-019 adocsoport@tiszakecske.hu

(Az ügyintézéshez szükséges nyomtatványok megtalálhatóak a letölthető dokumentumok között.)